Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurumsalx Bilişim | Haber Yazılımı
#1
Haber Yazılımı
2002 yılında ticari hayata adım atan kurumsalx yerel firmalara web sitesi üreterek çalışma hayatına başlamıştır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ülkemizin yanı sıra yurt dışında bulunan firmalara da hizmet etmeye devam etmiştir. 2005 yılında marka değişim işlemini başlatarak KNNWEB olarak ticari hayatına devam etmiş köklü bir firmadır. KNNWEB adı altında alt yapısı kendisine ait olan web sunucular ve web tasarım çalışmalarını sürdürmüştür. Ülkemizin birçok şehrinde hazırlanmış olan web tasarım hizmetleriyle geniş bir sektöre ulaşmıştır. 2010 yılı itibariyle fotoğrafçılık alanında hizmet veren KNNWEB çalışma alanları içerisine ajans ve profesyonel fotoğrafçılık hizmetlerini de ekleyerek sektörde bir ilk olma yolunda hızla ilerlemektedir. 
Kendini sürekli geliştiren uzman ekipleri ile medya alanında başarılı işlere imza atmıştır. Uzun yıllar birçok alanda çalışma gösteren kurumsalx baskı, yayın makineleri ile yüzlerce firmaya hizmet etmektedir. 
Kurumsalx Haber Sistemi Nedir
Firmamız tasarım ve yazılım ekibi kendini sürekli yenileyerek firmamıza yeni hizmetler katmaya devam etmektedir. Ürettiğimiz haber sistemi ile değişen gündemi an ve an takip edeceğiniz haber yazılımı sistemini oluşturduk. Haber sistemimiz çok özel bir tasarım ve kullanım kolaylığına sahiptir. Tasarımı kendiniz değiştirebildiğiniz gibi 200’den fazla modülü ekleyip kaldırabilirsiniz. İç sayfalarda tasarım modül boyutu ve konumlandırma ile farklı bir haber sistemi oluşturduk. 
Özellikle mobil teknoloji sayesinde, hemen hemen dünyanın her yerinden herkes en son haberleri öğrenmek için haber sitelerine kolayca erişebilir. Bu, haberleri istedikleri zaman okuyabildikleri için mobil kullanıcılar için oldukça kullanışlıdır. Yakında bir haber sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, sizin için özenle seçtiğimiz Kurumsalx haber yazılımını kullanabilirsiniz. 
Aradığınız özelliklere sahip tasarım ile 1 saat içerisinde haber sitenizi oluşturabilirsiniz. Gazetelerin ajanslarından anında otomatik haber çekme imkanına sahipsiniz. Haber sisteminde istediğiniz alanlara reklam oluşturabilir kazançlar elde edebilirsiniz. Hazırladığınız ve paylaştığınız haberi sosyal medya hesaplarında kolay bir şekilde paylaşabileceksiniz. Ayrıca herkesi çok yakından ilgilendiren seo yazılımı sayesinde arama motorlarında çok rahat bir şekilde üst sıralara çıkacaksınız. Sitenizin tasarımını değiştirmeye karar verdiğiniz de ise veri kaybetmeye son veriyoruz. Sizleri çok mutlu edecek bir hizmet bir seferde 944 TL ödeyerek ilk yıl ücretsiz hosting kampanyası ile bize ulaşabilirsiniz.
Bul
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
Kurumsalx Bilişim | Haber Yazılımı - tarafından admin - 12-02-2020, 12:47 AM

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi